Tani motocykl?

Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B to wówczas jesteś uprawniony do tego, by jeździć motocyklami o tak zwanej małej pojemności, czyli motocyklem z silnikiem do 125 ccm. Zastanawiasz się jednak nad tym jaki motocykl wybrać jeśli zdałeś egzamin państwowy na prawo jazdy kategorii A2? Na początku warto przejrzeć ofertę salonów motocyklowych, ale także to, jakie używane motocykle na sprzedaż oferują przykładowo w Internecie inni miłośnicy jazdy na jednośladach.

Warto wiedzieć, że często posiadaczom prawa jazdy kategorii A2 poleca się motocykle Hondy modele: CBR500R, CB500F czy też CB500X. Jak twierdzą autorzy różnych zestawień są to motocykle, które spełniają oczekiwania przeciętnego motocyklowego „króla szos”.

Ich ceny wahają się, jednak suma pieniędzy, którą jesteśmy zmuszeni wydać, by nabyć wspomniane motocykle nie jest duża w porównaniu z innymi modelami. Każdy miłośnik jednośladów zresztą doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ta motoryzacyjna pasją jaką są motocykle właśnie nie jest tania.

.

Close