Motocykl – nowy czy używany?

Nowy czy używany – to odwieczny dylemat tych, którzy zamierzają kupić motocykl. Nie jeden miłośnik szybkiej jazdy na dwóch kółkach zapewne marzy o nowym, lśnijącym motocyklu prosto z markowego salonu.

Nie każdego jednak stać na to, by to marzenie spełnić, wtedy warto przynajmniej połowicznie sprawić, by marzenie to ziściło się i kupić motocykl od innego miłośnika jazdy z wiatrem we włosach. Zawsze możesz odświeżyć wygląd kupionego motocykla korzystając z usługi malowanie proszkowe poznań . W tym drugim przypadku jednak często istnieje ryzyko, że kupimy egzemplarz nienadający się do jazdy, który sprawi, że nasz portfel niepotrzebnie uszczupli się.

Odpowiedź na pytanie, czy lepiej kupić motocykl nowy czy używany wcale nie jest prosta i jednoznaczna, jakby się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Niektórzy miłośnicy jazdy na dwóch kółkach twierdzą, że motocykle używane mają już „duszę”, swoją historię podczas gdy motocykl nowy prosto od producenta jest tylko produktem tak jak setki innych podobnych pojazdów.

Jak widać więc, z kupnem motocykla wiąże się pewna ideologia. Pytanie tylko, czy jej hołdujesz.

.