Honda

https://sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/384/karoq.html

Honda – to jedna z najbardziej popularnych marek samochodów i motocykli. Marka, która cieszy się popularnością na całym świecie, a pojazdy tej marki jeżdżą także po polskich ulicach.

Warto także wiedzieć, że na rynku coraz częściej pojawiają się quady marki Honda, które spełniają przede wszystkim funkcje rekreacyjne. Jeśli chodzi zaś o motocykle, to czy wiesz, że pierwszy motocykl pojawił się w Japonii w 1948 roku, a jego nazwa to „dream”? Ciekawostką jest także fakt, że to właśnie Honda wyprodukowała pierwszy motocykl, który na wzór samochodów wyposażony jest w poduszki powietrzne.

To innowacyjne rozwiązanie na skalę światową jeśli chodzi o produkcję motocykli właśnie. Od wielu lat ponadto marka Honda jest utożsamiana z tym, że produkując pojazdy stara się o to, by samochody czy też motocykle nie wywierały szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Wartym podkreślenia jest fakt, że wciąż pracuje się nad tym, by zmniejszyć zużycie poziomu paliwa, co także ma niebagatelny wpływ na naszą matkę naturę..