Gdy chcesz sprzedać motocykl

https://sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/407/kolekcja-motorsport.html

Chcesz sprzedać swój motocykl, jednak zastanawiasz się nad tym w jaki sposób to zrobić? Możesz sprzedać swój motocykl na własną rękę, to znaczy samodzielnie znaleźć kupca, sporządzić stosowną umowę i zbyć pojazd. Pamiętaj jednak o tym, że ciąży na tobie odpowiedzialność, musisz wszystko dopiąć na ostatni guzik pod względem prawnym.

Jest też możliwość, że wystawisz swój motocykl na aukcji internetowej i właśnie za pomocą sieci spróbujesz sprzedać swój motocykl, z którym wiążesz zapewne nie jedno miłe wspomnienie. Kolejnym sposobem na sprzedaż pojazdu jest skorzystanie z usług profesjonalnego komisu, który oprócz sprzedaży samochodów, zajmuje sie transakcjami kupna i sprzedaży także dwukołowców.

Pamiętaj jednak o tym, by wybrać komis warty zaufania, to bardzo ważne w szczególności gdy właściciel wspomnianego komisu będzie pośredniczył przy sprzedaży twojego pojazdu i zapewne będzie domagał się stosownej prowizji. Pamiętaj o tym, by kwestię prowizji od sprzedaży samochodu ustalić na samym początku.

.

Close